Kombajny zbożowe

Kombajny zbożowe serii W

Czy potrzebujesz niezawodnego i łatwego w serwisowaniu kombajnu, który charakteryzuje się dużą mocą, niskim zużyciem paliwa i wysoką wydajnością w szerokim zakresie warunków pracy i rodzajów upraw? Kolejną zaletą tych modeli jest nowa, przestronna kabina, w której operator czuje się komfortowo i może z łatwością skoncentrować się na pracy. UWAGA: Promocyjna cena na Kombajn DEMO W440 -25000 zł brutto – zobacz szczegóły tutaj: Promocja na kombajn John Deere W440

 

Kombajny zbożowe serii T

Kombajny serii T są wszechstronnie wyposażone: zapewniają płynny, bezpośredni przepływ masy żniwnej i łagodną obróbkę ziarna oraz słomy. Największa powierzchnia aktywnej separacji ziarna wśród dostępnych na rynku kombajnów z wytrząsaczem. Caości dopełnia przestronna kabina wyznaczająca nowe standardy w zakresie komfortu i wygody pracy.

 

Kombajny zbożowe serii S

  Jeżeli zależy Ci na maksymalnej wydajności, wybierz kombajn z nowej serii S. Atrakcyjna stylistyka nowych kombajnów serii S kryje w sobie części składowe i układy kombajnu zaprojektowane w celu uzyskania maksymalnie długiego czasu sprawności maszyny i jak najwyższej wydajności pracy.